zdroj: @deniskingo

DENIS Guláš – rozhovor

Čo znamená byť fighterom ?

Čo ťa motivuje podávať výkony?

,,Ahoj, ahoj Ninka tak ideme na to. Ja sa hlavne rád bijem. Možno to znie smiešne, ale naozaj o sebe môžem povedať, že som bitkár, strašne rád sa bijem. Veľmi ma motivuje keď dostanem od niekoho na sparingoch, v zápase, keď vidím, že je niekto lepší ako ja, lebo všetko čo robím sa snažím robiť na 100%. Veľmi sa cítim taký sklamaný keď prehrám sparing, to ma fakt motivuje makať omnoho viac a omnoho lepšie a rovnako aj zápas. Motivuje ma aj keď sa ráno pozrie do zrkadla, stále chcem vidieť lepšieho človeka.”

Kde si mal zápas naposledy? 

,,Naposledy som mal zápas v novembri s Adriánom Mendelom v Partizánskom na TFN. Je to rok dozadu.”

Ako dopadol? Si spokojný s výsledkom?

,,Prehral som to na body, ale vôbec som nebol spokojný, ani so zápasom ani s výsledkom, ani s ničím. Nebol som to ja bol som zaseknutý, bolo to také dosť taktické, myslím si že to malo úroveň ale  mohol som spraviť omnoho, omnoho viac. Súper je lepší športovec, ale bitkár som lepší ja, to bola bitka.”

Kto je tvoj vzor?

,,Môj vzor je moja mama. A to nehovorím žiadnu frázu.”

Kam by si sa chcel dostať?

,,Chcem byť strašne šťastný a úspešný v živote. A to dokážem, aj v športe samozrejme. A isto by som chcel vyhrať nejaký titul. Ale môj taký prvý sen bolo dostať sa k fighterom, potom ďalší sen bol ísť na zápas ďalej na majstrovstvá Slovenska, to som si splnil a teraz by som chcel opaštek.”

Koho by si chcel vyzvať na zápas? Na koho si trúfaš?

,,Ja som chcel nedávno vyzvať chalana z Prievidze, ešte neporazeného. Nebudem ho menovať. Ja si vôbec nevyberám súperov. Koho proti mne postavia, s tým sa pobijem. A myslím to absolútne vážne, viac ide o výkon ako o výsledok.”

Kde budeš zápasiť najbližšie?

,,Najbližšie budem zápasiť 7.12: na Hanuman cup-e v Bratislave v športovej hale Mladosť, vo váhe 79kg pod pravidlami K1, a veľmi sa na to teším. Ukážem ľudom aký som fighter.”

Ako sa pripravuješ na zápasy?

,,Moja príprava spočíva hlavne v sparingoch. Prežívam si tú bitku. A silová príprava aby boli bomby. Mám to v sebe úplne to cítim.”

Čo pre teba znamená byť fighterom?

,,Takto, ja som si tento šport vybral v mojich 14-tich rokoch, ešte keď tento šport nebol populárny, pretože ma vždycky bavilo biť sa. A potreboval som schudnúť lebo som bol strašne tučný (veľa smiechu). Ale byť figterom mi dalo priority, obraz, spoznal som mnoho perfektných ľudí a som vďačný.”

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY