Denis Farkaš – Rozhovor

Odpoveď ostáva rovnaká, Marcel Masaryk sa na mňa nechytá...

Veľmi očakávaný súboj Denis Farkaš vs Marcel Masaryk sa nakoniec nekonal. Mladý,

sebaistý Denis nakoniec nastúpil proti Tomášovi Cigánikovi, Denis prehral.

Ahoj Denisko, mám ťa tu zas…  Ako hodnotíš svoj prvý MMA zápas? Užil si si ho?

,,Ahoj Ninka, áno, užil som si svoj pravý zápas veľmi, aj keď len na zemi. Dokonca som mal čas fotografovi ukázať palec, že je to v poriadku a baví ma to.”

Čo hovoríš na zmenu súpera na poslednú chvíľu?

,,Neviem čo si mám o to myslieť. Popravde si myslím, že Marcel chorý nebol keďže mi ľudia vraveli že pil pivo na gale,  podľa mňa len nechcel prísť o šancu.”

Ako vidíš svoju MMA budúcnosť? Vezmeš ďalšie MMA zápasy?

,,Áno, ďalší zápas mám 10.11. v Komárne, profi pravidlá, takže to bude to, čo chcem.”

Postavíš sa teda proti Masarykovi? Kedy uvidíme tento veľmi očakávaný zápas?

,,Ja som za, dúfam že to niekedy vyjde. ”

Po prvej MMA skúsenosti ostáva tvoja sebadôvera rovnaká, stále si na Masaryka veríš rovnako?

,,Verím si rovnako od kedy som s bojovými športami začal. Idem stále na 100%. V K1 čakám veľké zápasy, bude to obrovské! A v MMA začínam, baví ma to veľmi, takže, keby som na tej istej úrovni ako v K1 a boxe to by bolo ono… A odpoveď ostáva rovnaká, Marcel Masaryk sa na mňa nechytá.”

Kde ťa môžeme vidieť najbližšie?

,,Najbližšie v Komárne 10.11. myslim, proti profi MMA fighterovi.”

Čo odkážeš svojim fanúšikom?

,,Pozdravujem kamarátov z Handlovej, veľmi veľa sa ich bolo pozrieť, sú najlepší! Takisto pozdravujem Prievidzu a Brno, všetkých ktorý mi veria!”

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Tomáš Zámečník – ROZHOVOR

  Ahoj Tomáš, v krátkosti sa nám predstav  a povedz nám niečo o sebe. ,, Ahojte! Zdravím všetkých fanúšikov MMA a Fightportalu. Moje meno je Tomáš Zámečník, trénujem a na...
 • Dominik Antl – ROZHOVOR

  Ahoj Dominik, krátkosti sa nám predstav. ,, Ahoj Ninka, moje meno je Dominik Antl mám 21 rokov, pochádzam z Bratislavy a reprezentujem Thai Box Club Ružinov 821 a Body...
 • Roman Výbošťok – ROZHOVOR

  1.Ahoj Roman. Na úvod sa nám aj čitateľom predstav … Ako sa voláš a kde trénuješ ? ,, Ahoj, volám sa Roman Výbošťok mám 26 rokov, trénujem v Progressive...
 • Denis Farkaš v Lucerne

  Denis Farkaš v Lucerne na konci roku   Ahoj Denis, ako si sa dostal do Lucerny? Ahoj, cez známeho Tomáša Drábika.   2. Poznáš svojho súpera? Nie len z...