Denis Farkaš pred 1. mma zápasom – rozhovor

Denis Farkaš vs Marcel Masaryk v MMA zápase na TFN vol.5 ! Ako sa k tomu vyjadril Denis ?

Týchto dvoch borcov uvidíme stáť proti sebe v klietke 27.10. v športovej hale v Partizánskom na Titan Fight Night vol.5 ! Okolo tohto zápasu sa točí veľa kontroverzných otázok, ktoré Vás zaujímajú čím ďalej tým rovnako, ja som pre Vás hľadala odpovede. 

Ahoj, Denisko kde ťa uvidíme boxovať najbližšie, proti komu ? Aký gym budeš reprezentovať ?

,,Ahoj tak predstavím sa na podujatí Titan Fight Night v Partizánskom reprezentujem Muay Thai Brno a Slovensko ako také všade po svete.”

Aké výsledky očakávaš v zápase proti Masarykovi ? Myslíš si, že si na neho pripravený ? Veľa ľudí tomu neverí…

,,Pripravený na Masaryka ? Čo je to za otázku ? …sme kamaráti ale Marcel sa nechytá na mňa ani z 10% . Možno v MMA áno, jasné, je to niečo iné ako K1, ale keby to beriem v K1 tak Marcel by bol môj najjednoduchší súper za tento rok. ”

V čom spočíva tvoja príprava na tento zápas ? Máš taktiku ?

,,Nepripravujem sa. Proste trénujem každý deň viackrát denne. Taktika je vyhrať.”

Čo všetko si už vyhral ? Akú máš bilanciu v MMA ?

,,Toto bude môj prvý zápas v MMA, a uvidíme až v tomto zápase či sa tomu budem aj naďalej venovať a pokračovať. Mám jednu zaujímavú možnosť, ktorú by som chcel využiť, ale uvidí sa po zápase.”

 

Čo je podľa teba to, čo ťa robí dobrým fighterom ? Čo považuješ za svoju najsilnejšiu stránku ?

,,Dobré oči ktoré viem využívať, načasovať správny moment. Flexibilita. ”

Čo chceš odkázať svojím fanúšikom ?

,,Fanúšikov milujem! Veľmi mi pomáhajú, či už kamaráti alebo rodina. Každému z Vás vďačím za to že vo mňa veríte.”

 

Tak, toto bolo vyjadrenie 18-ročného Denisa Farkaša. Úspešného reprezentanta Slovenska a Česka v K1, uvidíme či bude hviezdiť aj v súboji s Marcelom Masarykom. Ak chcete vedieť čo si o tomto myslí samotný Marcel dajte nám vedieť na instagrame @fightportal.eu .

 

Lístky na Denisov zápas zakúpiš tu.

Kategórie
ROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Tomáš Zámečník – ROZHOVOR

  Ahoj Tomáš, v krátkosti sa nám predstav  a povedz nám niečo o sebe. ,, Ahojte! Zdravím všetkých fanúšikov MMA a Fightportalu. Moje meno je Tomáš Zámečník, trénujem a na...
 • Dominik Antl – ROZHOVOR

  Ahoj Dominik, krátkosti sa nám predstav. ,, Ahoj Ninka, moje meno je Dominik Antl mám 21 rokov, pochádzam z Bratislavy a reprezentujem Thai Box Club Ružinov 821 a Body...
 • Roman Výbošťok – ROZHOVOR

  1.Ahoj Roman. Na úvod sa nám aj čitateľom predstav … Ako sa voláš a kde trénuješ ? ,, Ahoj, volám sa Roman Výbošťok mám 26 rokov, trénujem v Progressive...
 • Denis Farkaš v Lucerne

  Denis Farkaš v Lucerne na konci roku   Ahoj Denis, ako si sa dostal do Lucerny? Ahoj, cez známeho Tomáša Drábika.   2. Poznáš svojho súpera? Nie len z...