Den bojovníků 21: New blood – FIGHT karta

Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood

zdroj : Deň bojovníků 21

 

Early prelims 17:00

  1. -60 kg 3×2 K-1 Kristián Bongilaj (JMFS Frýdek-Místek) vs. Vít Šafarčík (TB Rivals Opava)
  2. -74 kg 2×3 MMA Vilém Opach (JMFS Ostrava) vs. Lubo Mako (MMA Trebišov)
  3. -70 kg 2×3 MMA Patrik Vrbata (JMFS Ostrava) vs. Denis Tilkeridis (BC Krnov)
  4. -65 kg 2×3 MMA Filip Moskál (JMFS Ostrava) vs. Tobias Čižmar (MMA Trebišov)
  5. -105 kg 2×3 MMA Stanislav Krištof (JMFS Havířov) vs. Tomáš Havlík (Ragnar Gym Ostrava)
  6. -84 kg 3×2 K-1 Pavel Kořínek (JMFS Ostrava) vs. Robin Chaloupka (Brennen Boxing Club Brno)
  7. -73 kg 3×3 MMA Tomáš Vykydal (JMFS Ostrava) vs. Tomáš Klučka (JMFS Ostrava)

 

Prelims 18:00

 

  1. -68 kg 2×3 MMA Dominik Vrbata (JMFS Ostrava) vs. Adam Krol (JMFS Frýdek-Místek)
  2. -78 kg 2×3 MMA Lukáš Ray (JMFS Ostrava) vs. Filip Horváth (Gladiators Team Gym Partizánske)
  3. -63 kg 2×3 MMA Tomáš Kubín (JMFS Ostrava) vs. Samuel Malysz (CSC Karviná)
  4. -85 kg 2×3 MMA Jan Veselík (JMFS Ostrava) vs. Radim Habrik (JMFS Frýdek-Místek)
  5. -93 kg 2×3 MMA Ondřej Kusý (JMFS Ostrava) vs. Lukáš Kalous (Ragnar Gym Ostrava)
  6. -77 kg 2×3 MMA Filip Dihel (JMFS Ostrava) vs. Peter Turoň (Fight Gym Orava)
  7. -93 kg 2×3 MMA Richard Wilk (JMFS Ostrava) vs. Pavol Koreň (Dracula Gym BB)
  8. -73 kg 2×3 MMA Rafał Piechociński (JMFS Ostrava) vs. Juraj Ratičák (Fight Gym Orava)
  9. -64 kg 2×3 MMA Tomáš Buršík (JMFS Ostrava) vs. Jakub Barna (MMA Trebišov)
  10. -77 kg 3×3 MMA Daniel Mořkovský (JMFS Ostrava) vs. Filip Kováč II (RSC MMA Nové Zámky)
  11. -76 kg 3×3 Box Filip Kovařík (JMFS Ostrava) vs. Jan Ryšavý (Brennen Boxing Club Brno)

 

Main Card 20:00

  1. -66 kg 3×3 MMA Jakub Batfalský (East Rebels Gym) vs. Petr Stříž (JMFS Frýdek-Místek)
  2. -77 kg 3×3 MMA Jakub Želásko (JMFS Ostrava) vs. Jan Kožmín (Bear Paw Fighting Team)
  3. -75/77 kg 3×2 K-1 Vladislav Vaida (JMFS Ostrava) vs. TBA
  4. -84 kg 3×3 Box Vítězslav Rajnoch (JMFS Frýdek-Místek) vs. Václav Klimša (Sokol Poruba)
  5. -110 kg 3×3 MMA Milan Hošák (Hamr Gym) vs. Luboš Batfalský (East Rebels Gym)
  6. -65 kg 3×3 MMA Denisa Onderková (JMFS Ostrava) vs. Anita Vanková (Gladiators Team Gym Partizánske)
  7. -84 kg 3×5 MMA Adam Macků (JMFS Havířov) vs. Stanislav Legierski (MMA Petrovice)
  8. -70 kg 3×3 (titul) Tomáš Waszut (JMFS Ostrava) vs. Miloš Dorotík (JMFS Frýdek-Místek)
  9. -83 kg 3×5 MMA Lukáš Tvrdý (Fighting Club Ostrava) vs. Wojciech Nowak (Berserker´s Raciborz)
  10. -62 kg 3×3 MMA Tereza Augustynková (JMFS Ostrava) vs. Alena Navrátilová (Muay Thai Brno)
  11. -93 kg 3×3 box Vojtěch Garba (JMFS Ostrava) vs. Petr Beránek (Brennen Boxing Club Brno)
  12. -66 kg 3×5 MMA Adam Borovec (JMFS Ostrava) vs. Dragos-Valentin Nicolae (Rumunsko)
  13. -70 kg 3×5 MMA Roman Dík (JMFS Ostrava) vs. Dragan Dešič (Srbsko)
  14. -63 kg 3×5 MMA David Skříšovský (JMFS Ostrava) vs. Anatolij Gavrilov (Ukrajina)

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj.

Kategórie
EVENT

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
  • 17. februára 2019
    MMA som chcel skúsiť možno viac, kvôli trendu, ktorý na Slovensku momentálne panuje ...
  • 17. februára 2019
    Dlho sľubované a ohlasované prekvapenie organizátorov bolo odhalené na tlačovej konferencií OKTAGON PRIME TIME ...
  • 17. februára 2019
    Po úspešnej show PROJEKT X, organizátori OKTAGON -u predstavujú druhé pokračovanie ...
  • 16. februára 2019
    Po úspešnom PROJEKTE X, sa organizátori OKTAGON-u rozhodli začrieť aj do vôd ženského MMA ...
  • 16. februára 2019
    Na tlačovej konferenicií, ktorá niesla názov OKTAGON PRIME TIME, odznel nie jeden zaujímavý zvrat. Nové tváre, nové projekty, nové výzvy ...
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY