Dana White: “Odveta Khabiba a Conora sa môže uskutočniť do konca roka”

Po tom, ako Nurmagomedov porazil McGregora, sa dlho diskutovalo o odvete ... Dana White a organizácia UFC v tom majú jasno ...

Odveta Khabiba Nurmagomedova a Conora McGregora môže prebehnúť do konca tohto roka, prezradil v rozhovore pre TMZ, prezident UFC Dana White.

zdroj : UFC

Podľa prezidenta UFC, reč nie je o okamžitom uskutočnení odvety, aby sa znovu stretli v klietke obaja musia počkať na koniec diskvalifikácie a vyhrať svoje ďalšie zápasy.

“Myslím si, že veľa ľudí chce uvidieť odvetu” – povedal White. “Samozrejme, ešte sme sa nepostavili pred atletickú komisiu štátu Nevada. Keď sa to stane, môžeme plánovať a vymyslieť, čo ďalej.”

 

 

 

 

“Max Holloway môže prejsť do ľahkej váhy, je tu aj Tony Ferguson, takže uvidíme čo sa stane. Samozrejme, Khabib aj Conor by mali vyhrať svoje zápasy. Taktiež ich odveta bude závisieť od doby trvania zákazu, ale ak pôjde všetko ako má, tento boj sa musí uskutočniť.”

Skorej prezident UFC Dana White, hovoril o tom, že boj by sa mohol uskutočniť v lete tohto roku.

Budeme čakať na informácie ohľadom tohto zápasu a priebežne vás informovať.

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Podpor svojho fightera: shop.fightportal.eu

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY