Dana White: “Covington dostane ešte jednu šancu”

Prezident UFC, Dana White vyhlásil, že bývalý dočasný šampión vo velterovej váhe UFC, Colby Covington, môže dostať šancu na titulový zápas, avšak nie podľa svojich podmienok.

Prezident UFC, Dana White vyhlásil, že bývalý dočasný šampión vo velterovej váhe UFC, Colby Covington, môže dostať šancu na titulový zápas, avšak nie podľa svojich podmienok.

 

zdroj – MMA Junkie

,,Keď prichádza šanca, schmatni ju!” povedal White na tlačovej konferencií v Brooklyne. “Ked´ti príležitosť klope na dvere, otvor ich! Takto je to, koniec príbehu. Môžete sa spýtať kohokoľvek, kto tu pôsobí dlhšiu dobu, že keď my zavoláme a ty boj potvrdíš, tak ho aj dostaneš. Pokiaľ odmietneš, dostane ho niekto iný. Takto to funguje. Keď voláme a dávame ponuku, mali by ste ju prijať, on to nespravil.”

White sa stával v poslednom čase terčom Colbyho urážlivých poznámok, po čom sa prezident UFC vyjadril, že pre “jednotku” vo velterovej váhovej kategórií nie je ešte všetko stratené.

,,Dostane ešte jednu šancu. No, nie keď on bude chcieť a už vôbec nie za jeho podmienok. Kamaru Usman vyhral nad Rafaelom Dos Anjosom, a ja som v ten večer povedal : ,, Usman bol úžasný a ja by som chcel vidieť jeho zápas s Woodlym” a následne sme tento boj organizovali.”

 

 

 

 

Na otázku kedy dostane Covington svoju šancu, hlava organizácie priamu odpoveď neuviedol. “Neviem, uvidíme,” povedal White.

Pripomíname, že titulový súboj o šampióna velterovej váhovej kategórie, medzi Tyronom Woodlym a Kamaru Usmanom, ktorý bude druhý hlavný zápas  UFC 235,sa uskutoční už  2. marca v Las Vegas.

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • OKTAGON 14, Výzva bola vypočutá !

  Organizácia OKTAGON MMA sa už v septembri vráti do najväčšej slovenskej arény. Zimný štadión Ondreja Nepelu zažije 14.9. titulovú bitku, vojna ouBratislavu, návrat legendy a veľkú show. Po mesiacoch...
 • MAMMAL 8 – OFICIÁLNE VÝSLEDKY

     KADETI:    /-57/kg Jakub Peško  ( Club Fight Club Kenkyo Poprad )  – /-57/ kg Erik Nagy ( OFA Club Bratislava ) : WIN – Erik Nagy (...
 • OKTAGON 12 – VÝSLEDKY

  OKTAGON 12: Výsledky   Prelims Clara Ricignoulu def. Nikoleta Domoráková v 1. kole na TKO Mateusz Legierski def. Ronald Paradeiser v 2. kole na TKO Robert Bryczek def. Máté Kertesz na body Ludovit...
 • OKTAGON MMA hlási ďaľšiu posilu !

  Rady organizácie tentokrát posilní David Dvořák, s ktorým organizátori podpísali zmluvu pred pár dňami. Nepochybne česká jednotka v mušej váhe, ktorý zaujíma aj 44. miesto, podľa rebríčku FightMatrix. Davida...