Dana White: “Covington dostane ešte jednu šancu”

Prezident UFC, Dana White vyhlásil, že bývalý dočasný šampión vo velterovej váhe UFC, Colby Covington, môže dostať šancu na titulový zápas, avšak nie podľa svojich podmienok.

Prezident UFC, Dana White vyhlásil, že bývalý dočasný šampión vo velterovej váhe UFC, Colby Covington, môže dostať šancu na titulový zápas, avšak nie podľa svojich podmienok.

 

zdroj – MMA Junkie

,,Keď prichádza šanca, schmatni ju!” povedal White na tlačovej konferencií v Brooklyne. “Ked´ti príležitosť klope na dvere, otvor ich! Takto je to, koniec príbehu. Môžete sa spýtať kohokoľvek, kto tu pôsobí dlhšiu dobu, že keď my zavoláme a ty boj potvrdíš, tak ho aj dostaneš. Pokiaľ odmietneš, dostane ho niekto iný. Takto to funguje. Keď voláme a dávame ponuku, mali by ste ju prijať, on to nespravil.”

White sa stával v poslednom čase terčom Colbyho urážlivých poznámok, po čom sa prezident UFC vyjadril, že pre “jednotku” vo velterovej váhovej kategórií nie je ešte všetko stratené.

,,Dostane ešte jednu šancu. No, nie keď on bude chcieť a už vôbec nie za jeho podmienok. Kamaru Usman vyhral nad Rafaelom Dos Anjosom, a ja som v ten večer povedal : ,, Usman bol úžasný a ja by som chcel vidieť jeho zápas s Woodlym” a následne sme tento boj organizovali.”

 

 

 

 

Na otázku kedy dostane Covington svoju šancu, hlava organizácie priamu odpoveď neuviedol. “Neviem, uvidíme,” povedal White.

Pripomíname, že titulový súboj o šampióna velterovej váhovej kategórie, medzi Tyronom Woodlym a Kamaru Usmanom, ktorý bude druhý hlavný zápas  UFC 235,sa uskutoční už  2. marca v Las Vegas.

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. februára 2019
  MMA som chcel skúsiť možno viac, kvôli trendu, ktorý na Slovensku momentálne panuje ...
 • 17. februára 2019
  Dlho sľubované a ohlasované prekvapenie organizátorov bolo odhalené na tlačovej konferencií OKTAGON PRIME TIME ...
 • 17. februára 2019
  Po úspešnej show PROJEKT X, organizátori OKTAGON -u predstavujú druhé pokračovanie ...
 • 16. februára 2019
  Po úspešnom PROJEKTE X, sa organizátori OKTAGON-u rozhodli začrieť aj do vôd ženského MMA ...
 • 16. februára 2019
  Na tlačovej konferenicií, ktorá niesla názov OKTAGON PRIME TIME, odznel nie jeden zaujímavý zvrat. Nové tváre, nové projekty, nové výzvy ...
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • ZÁPAS A PRESTUP STOLETIA – OKTAGON

  Jednou z najočakávanejších tém konferencie bolo dlho ohlasované prekvapenie organizátorov OKTAGON. I keď mediálny šum začal internetom lietať už pár dní pred ohlásenou konferenciou, nikto si nebol istý, či...
 • PROJEKT X 2 – OKTAGON

  Po obrovskom úspechu show PROJEKT X, nám organizátori OKTAGON -u predstavili jej pokračovanie. Druhú sériu odštartuje už dobre známa tvár a účastník prvej série, úspešný podnikateľ Peter “Benalex” Benko. ...
 • PROJEKT Y – OKTAGON

  Ako sám Pavol Neruda uviedol na tlačovej konferencií, on sám sa radí medzi obrovských fanúšikov ženského MMA. A tu vznikla aj inšpirácia pre nový projekt, ktorý bude niesť názov...
 • OKTAGON PRIMETIME – NOVÉ TVÁRE

  V prvom rade organizátori Pavol Neruda a Ondrej Novotný predstavil nové tváre, ktoré boli prekvapením pre nie jedného fanúšika bojových športov. Táto tlačová konferencia priniesla nie len prekvapenia, ale organizátori ukázali...