Cyril Pažitný je majster Európy federácie WKN

Proti domácemu Jonathanovi Vagnarellimu sa postavil 20-ročný Cyril Pažitný, zverenec trénera Patrika Matejku zo Scorpio Fight Gymu v Nitre.

Cyril Pažitný, talentovaný 20-ročný kickboxer z nitrianskeho Scorpio Fight Gymu, ktorý trénuje pod Patrikom Matejkom, túto sobotu vybojoval na galavečery v belgickom  Liége titul majstra Európy. Zápas bol vypísaný vo váhovej kategórií 65 kg a jeho súperom bol domáci borec Jonathan Vagnarelli. Cyril odboxoval tri krásne kolá a v poslednom treťom zasadil súperovi technické KO. Opasok teda putuje na Slovensko a tento mladý talent sa opäť posunul o poriadny kus vo svojej kariére.

My Vám prinášame pohľad na zápas priamo od Cyrila…

,, Prvé kolo som začal aktívne a v polovici kola posadil hákom súpera – 1.počítanie.
Okamžite som sa chopil príležitosti a súpera zasypával až do konca kola avšak hnaný domácim publikom ustál obrovský tlak a ukázal neskutočné srdce. ”

zdroj : súkromný archív – Cyril Pažitný

,, Druhé kolo som začal takticky šetriť sily po radách môjho trénera, avšak zápas bol stále vo vysokom tempe a znova som súpera poslal k zemi – 2.počítanie. ”

zdroj : súkromný archív – Cyril Pažitný 

,, Tretie kolo som začal okamžitými údermi a značne rozbitého súpera znovu posadil – 3.počítanie.
Okamžité naskočené koleno roztrhalo súperove čelo a po spŕške úderov rozhodca ukončil zápas.”

zdroj : súkromný archív – Cyril Pažitný 

,,Mám veľkú radosť, keďže som odboxoval naozaj ťažké tri kolá plné akcie, úderov, kopov, kolien a otočiek z oboch strán.”

Poďakovanie : 
,, Ďakujem trénerovi Patrik Matejka, ktorý ma nielen pripravil, precestoval a prežil so mnou každý úder, ale hlavne počas celého zápasu ma sprevádzal taktickými radami, bez ktorých by zápas mal iný koniec.”

Cyrilovi srdečne gratulujeme a prajeme ešte veľa úspechov.

 

 

 

 

 

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY