BOJ o Bratislavu

V Bratislave sa objaví v Zrkadlovom háji  väčšia akcia. Zatiaľ nemáme viacej informácií, ale už teraz vieme, že to budú zápasy v K1, thaibox, box.

Podľa predbežných mien, ktoré by tu mali vystúpiť, môžeme očakávať kvalitný galavečer. Ťahákom budú

Zápasy o tituly WKN (world kickboxing network), ktorá je považovaná za jednu z najprestižnejších kickboxerskych asociácií . Na tejto akcii sa bude bojovať o Majstra Európy a o Majsterku Slovenska.

 

Môžeme prezradiť a už i podľa oficiálneho plagátu je zrejmé, že pôjde o známe mená Bratislavskej “fighterskej” scény:

Erik “Kladivo” Tlkanec,Lindtnerová,, Jursová, Mészáros, Milan Kratochvíla, Nguyen, Antl, Tomáš Drábik, Polník,, Mišalko a ďalší).

 

Lístky si môžete zakúpiť v sieti ticketportal https://www.ticketportal.sk/event/BOJ-O-BRATISLAVU?idp=820225#modalVyberPocetMiest20

 

FIGHTPORTAL.eu bude mediálnym partnerom, tak Vás budeme priebežne informovať o podujatí a o zložení jednotlivých zápasov.

 

Ďaľšie podobné články nájdeš tu https://fightportal.eu/category/aktuality/

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY