zdroj: Boj o Bratislavu

Boj o Bratislavu – zhrnutie gala večera

Moje pocity a zoznam víťazov z akcie Boj o Bratislavu

V piatok 22. februára som sa zúčastnila divácky naozaj atraktívneho gala večera, ktorý nesie názov Boj o Bratislavu. Konal sa v Zrkadlovom háji, čo podujatiu dodalo, veľmi priaznivo, old shoolový nádych. Organizátorom nebol nikto iný ako, Tomas Drabik  v spolupráci s jeho sponzormi a zástupcom organizácie WKN za Slovensko Lukáša Bodyho.

zdroj: Fightportal

zdroj: Fightportal

Kde ste si mohli vychutnať profesionálne zápasy v štýle K1, thajského boxu, ako aj amatérskeho boxu, v ktorých sa predstavili špičkoví bratislavskí bojovníci, viacerí z nich sú profesionálnymi majstrami Slovenska, proti súperom z iných miest Slovenska, ako aj zo zahraničia. Štartovka bola naozaj kvalitná, zostavená z týchto borcov: Lindtnerová, Jursová, Mészáros, Kratochvíla, Tlkanec, Nguyen, Antl, Drábik, Polník, Mišalko a ďalších skvelých fighterov, ktorí previedli kvalitné zápasy.

Vrcholom večera bol jednoznačne zápas o profesionálneho majstra Európy organizácie WKN v štýle K1 čo je jedna z najlepších svetových kickboxerských asociácií. V tomto zápase skóroval Štefan Mészáros s jednoznačnou prevahou, ak chcete vedieť ako sa pripravoval na zápas prečítajte si náš rozhovor https://fightportal.eu/stefan-meszaros-rozhovor/ .  Zápasilo sa aj o titul majsterky SR WKN Muay Thai. Tento zápas vyhrala slovenská frajerka Lindtnerová.

ZOZNAM VÍŤAZOV:

 1. Harsanyova – body
 2. Cheben – body
 3. Štanga – body
 4. Polník – body
 5. Antl – body
 6. Kosik – body
 7. Nguyen – body
 8. Tlkanec – 2. kolo TKO
 9. Knazek – body
 10. Lindtnerova – body
 11. Mészáros – body
Kategórie
EVENT

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY