Boj o Bratislavu Antl vs Dobrotka

Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.

V novom roku sa môžeme znova tešiť už na zabehnuté podujatia, ktoré na domácu scénu bojových športov neodmysliteľne patria. Event Boj o Bratislavu každým ďalším kolom naberá na prestíži a zaraduje sa, medzi stálice domácej scény.

 

zdroj: Tomáš Drábik

 

V zápase, ktorý sa bude odohrávať pod pravidlami K1 vo váhe do 60kg sa nám predstaví za ThaiBox Klub Ružinov 821 a Body Gym Poprad Dominik Antl.

Dominik v roku 2018 zanechal za sebou značnú stopu, dokázal sa stať majstrom Slovenska WKU a dokonca v priebehu roka sa predstavil aj v zápase o titul majstra Európy WKN, v ktorom podľahol domácemu borcovi na body. Svojim výkon určite zanechal dojem a dal jasné znamenie, že sa sním v budúcnosti musí počítať aj na medzinárodnej scéne.

V opačnom rohu ringu bude stáť Richard Dobrotka reprezentujúci  Dracula Gym, v ktorom sa pripravuje pod vedením Vlada Moravčíka. Podobne ako Dominik aj Rišo v roku 2018 nenechal nič na náhodu a prezentoval sa zaujímavými výsledkami, stal sa majstrom Slovenska S.M.T.A. (Slovenská Muay Thai Asociácia) a odbojoval mnoho profesionálnych zápasov.

Tento zápas nám ponúka zaujímavú dvojicu. Postavia sa v nej proti sebe dvaja majstri Slovenska za rok 2018. A budú bojovať vo váhovke, ktorá by mala vyhovovať obom borcom.

Pre nestranného diváka to bude určite zaujímavý zápas, ktorý sa môže skončiť víťazstvom pre kohokoľvek.

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

 

Kategórie
ZÁPAS

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY