Ben Askren vysmial Colbyho Covingtona

Bývalý šampión velterovej váhovej kategórie UFC, Colby Covington, nie je nadšený z toho, že mu vedenie organizácie odobralo titulový opasok, na úkor zápasu medzi Tyronom Woodlym a Kamaru Usmanom.

Bývalý šampión velterovej váhovej kategórie UFC, Colby Covington, nie je nadšený z toho, že mu vedenie organizácie odobralo titulový opasok, na úkor zápasu medzi Tyronom Woodlym a Kamaru Usmanom. Bývalý šampión ONE championship a Bellatoru, Ben Askren, si nenechal ujsť príležitosť a svojho možného protivníka v tejto váhovke vysmial.

“Vedel som že si hlúpy, ale nemôžeš byť až natoľko hlúpy, aby si veril Danovi Whitovi,” napísal Askern na Twitteri.

zdroj : www.google.com

Pripomíname, že títo dvaja zápasníci už skorej mali medzi sebou výmenu názorov na sociálnych sieťach. Najmä Askern sa vyjadroval, že je pripravený urobiť špinavú robotu namiesto svojho kamaráta, Tyrona Woodlyho a vysporiada sa s Covingtonom. Colby ho zase nazýval, “Si výsmech, ktorý si vytvoril rekord na amatéroch”.

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Tu nakupuj: shop.fightportal.eu

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY