Alexander Gustafsson uvažuje o prechode do ťažkej váhy

Po nevydarenom treťom pokuse o zisk titulu v poloťažkej váhe, Alexander Gustafsson zvažuje prechod do ťažkej váhy ako alternatívu v pokračovaní svojej kariéry.

“Áno, určite! Prechod do ťažkej váhy je tiež alternatíva” – cituje švédskeho bojovníka MMA junkie. “Som tu, aby som sa bil, v poloťažkej alebo v ťažkej váhe. Musím si pohovoriť s trénermi a prehodnotiť svoje ďalšie kroky.”

Alexander Gustafsson, zdroj – google

“Uvidíme čo bude ďalej. Každý má svoje dôvody prečo to robí. Mňa motivuje to, že môžem vytvárať konkurenciu tým najlepším a budem to robiť, kým ma to baví. Zbiť Jonesa znamenalo pre mňa veľmi veľa. Toto nie je futbal ani tenis, toto je čistý boj, kde každý zápas môže zmeniť váš život. Pre mňa je veľkým sklamaním prehrať nad Jonom Jonesom opäť, no v konečnom dôsledku je to šport a robíme ho, pretože to milujeme.”

Pripomíname vám, že 29. Decembra 2018 na UFC 232 v Los Angeles sa Gustafsson pokúsil opäť stať šampiónom poloťažkej váhy UFC, no radosť mu prekazil bývalý držiteľ titulu Jon Jones, na  ktorého bol v 3. kole prikrátky a ukončil ho TKO.

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Podpor svojho fightera: shop.fightportal.eu

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

 

 

 

 

 

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY