Alexander Gustafsson uvažuje o prechode do ťažkej váhy

Po nevydarenom treťom pokuse o zisk titulu v poloťažkej váhe, Alexander Gustafsson zvažuje prechod do ťažkej váhy ako alternatívu v pokračovaní svojej kariéry.

“Áno, určite! Prechod do ťažkej váhy je tiež alternatíva” – cituje švédskeho bojovníka MMA junkie. “Som tu, aby som sa bil, v poloťažkej alebo v ťažkej váhe. Musím si pohovoriť s trénermi a prehodnotiť svoje ďalšie kroky.”

Alexander Gustafsson, zdroj – google

“Uvidíme čo bude ďalej. Každý má svoje dôvody prečo to robí. Mňa motivuje to, že môžem vytvárať konkurenciu tým najlepším a budem to robiť, kým ma to baví. Zbiť Jonesa znamenalo pre mňa veľmi veľa. Toto nie je futbal ani tenis, toto je čistý boj, kde každý zápas môže zmeniť váš život. Pre mňa je veľkým sklamaním prehrať nad Jonom Jonesom opäť, no v konečnom dôsledku je to šport a robíme ho, pretože to milujeme.”

Pripomíname vám, že 29. Decembra 2018 na UFC 232 v Los Angeles sa Gustafsson pokúsil opäť stať šampiónom poloťažkej váhy UFC, no radosť mu prekazil bývalý držiteľ titulu Jon Jones, na  ktorého bol v 3. kole prikrátky a ukončil ho TKO.

 

Text aj fotografie sú súčasťou a majetkom Fight Portal magazínu, a je zároveň redakčným obsahom. Pri použití médií vo svoj prospech, je potrebné udávať zdroj. 

 

Podpor svojho fightera: shop.fightportal.eu

 

Viac informácií zo sveta bojových športov sa dozvieš aj na našich sociálnych sieťach :

Instagram : @fightportal.eu

Facebook : FIGHT Portal 

web : www.fightportal.eu

 

 

 

 

 

 

 

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
 • 17. januára 2019
  Legendárny ruský zápasník Fedor Emelianenko pochválil úroveň Grand Prix Bellator ťažkej váhy a taktiež porozprával o tom, odkiaľ čerpá motiváciu pre ďalšie pokračovanie svojej kariéry.
 • 17. januára 2019
  Už 22. Februára sa môžeme tešiť na ďalšiu časť tohto podujatia a tak vám postupne predstavíme dvojice, ktoré sa nám v Bratislave tentokrát predstavia.
 • 16. januára 2019
  Oficiálna fight karta galavečera Den bojovníků 21: New blood
 • 15. januára 2019
  Tyron Woodly opakovane vravel, že by chcel odísť na odpočinok ako šampión strednej váhovej divízie. Je tu možnosť, že už v tomto roku sa objaví vo vyššej kategórií.
 • 14. januára 2019
  Tomáša Zámečníka sme oslovili ako mladého talentovaného mma bojovníka, ktorého sme videli naživo v nádherných zápasoch, či už to bolo na Slovenskej amatérskej MMA lige alebo na galavečery bojových športov, ktorý poriadal jeho domovský klub Laugarício Combat Club v Trenčíne.
REKLAMA
REKLAMA

PODOBNÉ ČLÁNKY