Alexander Cverna – rozhovor

 Miluji sport jako je MMA. Miluji trénování. Trénuji třikrát denně celý týden. Mimo toho trávím čas se svou rodinou

Ahoj Alex, na úvod sa čitateľom fightportalu predstav povedz nám niečo o sebe. Aké je tvoje aktuálne skóre?

,, Jmenuji se Alexander Cverna a jsem zápasník MMA. Co bych Vám řekl? Jsem podnikatel, mám rodinu, 3 děti a dva psi.  Miluji sport jako je MMA. Miluji trénování. Trénuji třikrát denně celý týden. Mimo toho trávím čas se svou rodinou, tedy každý víkend a užívám si volno. Co se týče MMA moje bilance na sherdogu je 5.1 ale celkově mám 12 zápasů z toho 3 porážky. Moje zápasy končí TKO.”

Kde momentálne trénuješ a kto je tvoj tréner?

,, Momentálně tedy zápasím pod Octagon Fighting Academy – jedním z nejlepších týmů na Slovensku. Zde je můj trenér Ilja Škondrič a v čechách je to Karlos Vémola.”

zdroj: osobný archív -Alex Cverna

Je mi to úplně jedno, jestli to bude Dittrich

Ako dlho sa venuješ tomuto športu ?

,, MMA se věnuji cca 3 roky. K MMA jsem se dostal úplně náhodou. Kdysi jsme si s kamarádem Kubou Iblem založili tělocvičnu a řekli jsme si, že si to rozdělíme. Tak jsem to jaksi začal zkoušet, navštěvoval jsem různé gymi a už jsem při tom zůstal. ”

Ako si sa k MMA dostal? Mal si niekoho kto ti ukázal cestu alebo si ju našiel sám?

,, Asi od roku 2015 mi cestu do opravdového MMA ukázal David Vyvážil.”

Čo považuješ za svoj najväčší športový úspech ?

,, Za můj největší úspěch považuji to, že jsem dokázal vydržet a nevzdat to. Všechny ty bolesti, odříkání si, tvrdé tréninky, té krve a zlomenin.”

 

Kde ťa môžu fanúšikovia vidieť najbližšie? Máš dohodnutý nejaký zápas?

,, Vše potřebné se dozvědí. Jsem účastník pyramidy Oktagon, která se přesunula na květen. Vše bude ohlášeno na sociálních sítích, ale nabídek na zápasy mám hodně. ”

zdroj: osobný archív -Alex Cverna

Mal si mať zápas na Oktagon 5, ktorý sa však presunul. Čo sa stalo? Mal si nejaké zranenie?

,, Zápas na Oktagon 5 se mi přesunul. Nejdříve se mi zranil soupeř a pak i já. Dost mě to mrzelo, ale zdraví je samozřejmě na prvním místě. Už jen proto, abych podal 100% výkon. Co se stalo? Něco špatného jsem snědl a už desátý den trávím v nemocnici. Pevně ​​věřím, že budu moci co nejdříve opět trénovat.”

Veľa fanúšikov sa na tento zápas tešilo. TY vs. Dittrich chceš tento zápas alebo necháš výber budúceho súpera na promotérov?

,, Je mi to úplně jedno, jestli to bude Dittrich nebo to bude kdokoliv jiný. Chci mým fanouškům předvést vynikající výkon. Hlavně aby se jim zápas líbil.”

Čo by si chcel odkázať svojím fanúšikom a čitateľom fightportalu?

,, Mým fanouškům bych vzkázal, že ve mne musí věřit, jdu tam nejen kvůli sobě ale hlavně kvůli nim a když je slyším, jak mě podporují a křičí, tak mě to tlačí do předu a za to jim velmi děkuji.”

Kategórie
OktagonROZHOVOR

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY