ACB 84 prvý krát na Slovensku – 1 časť

Po Fight Nights Global zavíta do Bratislavy ďalšia svetová značka MMA z Ruska.

Konkrétne 7.4 2018 príde na zimný štadión Ondreja Nepelu so svojim galavečerom organizácia ACB.

Pre ACB to bude premiéra na území Slovenska. Konkrétne ACB s číslovkou 84 poskytne divákom veľkolepú show s nabitou zápasovov kartou ako sa na takúto veľkú orgnizáciu patrí.

Pre fanúšikov slovenského MMA bude určite najväčším lákadlom hlavný zápas večera, v ktorom sa predstaví Attila VEGH proti Danielovi TOLEDOVI zo Španielska.

 

zdroj: FB stránka – ACB

Tento španielsky matador so skóre 6-5 bude zaujímavým súperom pre Attilu. Jeho zápasy v doterajšej kariére skoro vždy vrátane výhier, či prehrier skončili pred limitom na KO/TKO. Môžeme teda od neho očakávať hlavne tvrdý boj v stand-upe. Bude to preňho 3 zápas pod organizáciou ACB, v ktorej ma doteraz bilanciu 1-1 a po poslednej prehre s Thiagom Silvom, si bude chcieť napraviť chuť a pripísať si na svoje skóre ďalšiu výhru.

Narozdiel od Daniela Toledu to pre Attilu bude prvý a pravdepodobne na dlhšiu dobu posledný zápas pod organizáciou ACB, kedže  podpísal viacročný kontrakt s organizáciou Oktagon. Kde by sa mal predstaviť na OKTAGONE 6, ktorý sa uskutoční Košiciach v Steel Arene  26.mája.2018. Ale určite  Attila neostane nič dlžný svojej povesti a pre fanúšikov v Bratislave pripraví nezabudnuteľnú show s víťazným koncom.

Samozrejme okrem Attilu Végha bude mať Slovensko viacero horúcich želiezok v ohni. Ktoré si spolu s ich zápasmi predstavíme v ďalšom článku .

Nesmieme zabudnúť, že okrem Slovenských borcov sa na turnaji predstaví veľké množstvo ďalších zahraničných borcov, ktorí patria medzi špičku svetového MMA. Predstaví sa nám poľský borec Adrian Zieliński proti bojovníkovi z USA Joshua Aveles-ovi. Ďalej sa môžeme tešiť na bojovníka z Ruska Yusupovi Umarovi, ktorý vyzve Darrena Smitha Jr. z USA.

Nemecký bojovník Lom – Ali ” Leon ” Eskijew, ktorý bude čeliť súperovi až z ďalekého Peru  Luisovi ” Baboo” Palomino-vi.

zdroj: FB stránka – ACB

 

Samozrejme ešte nie všetky zápasy sú potvrdené a do turnaja je ešte ďaleko takže fight kartu môže všeličo ovplyvniť, ale aj napriek tomu sa môžeme tešiť na veľkolepú show akú Bratislava ešte nevidela.

 

 

Kategórie
ACB

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • ACB

  ACB 84 prvý krát na Slovensku – 2 časť

  Po prvýkrát sa nám predstaví táto ruská organizácia na Slovensku na turnaji s číslovkou 84, kde bude mať aj početné zastúpenie domácich bojovníkov poďme si ich spolu s ich...
 • ACB

  Roland Čambal – rozhovor

  Na úvod sa predstav povedz nám niečo o sebe, aké je tvoje aktuálne skóre? ,, Som Roland Čambal a tento týždeň (2.3.2018) budem mať 33 rokov. Som z Nových Zámkov,...
 • ACB

  Tomáš Malík – rozhovor

  Ahojte, zdravím všetkých fanúšikov Fight Portalu volám sa Tomáš Malík, mám 20 rokov, venujem sa MMA  4roky, trénujem v RSC Nové Zámky pod vedením Rolanda Čambala. Okrem MMA aj...