ACB 84 prvý krát na Slovensku – 2 časť

Organizácia ACB pripravila na Slovensku ďalší  veľkolepý  gala večer zápasov MMA.

Po prvýkrát sa nám predstaví táto ruská organizácia na Slovensku na turnaji s číslovkou 84, kde bude mať aj početné zastúpenie domácich bojovníkov poďme si ich spolu s ich súpermi bližšie predstaviť.

 

 

zdroj: FB stránka – ACB

 

Môžeme sa tešiť na Ľudovíta KLEINA, ktorý sa v jednom z predzápasov predstaví proti Rakúskemu borcovi Islamovi Sizbulatovi.          .

Tento rakúsky borec nastúpi na svoj druhý zápas pod krídlami ACB. Prvýkrát sa predstavil na známom turnaji Young Eagles 2. Vo svojej doterajšej kariére zaknihoval 8 výhier 3 porážky a určite proti Kleinovi nebude chcieť prísť o svoju 3 zápasovú šnúru výhier. Bude to pre neho prvý zápas po dlhšej prestávke. V oktagone sa naposledy predstavil 29 apríla ešte v roku 2016. Takže môžeme očakávať, že svoj návrat do oktagonu bude chcieť mať s víťazným koncom.

Jeho protivník Ľudovít KLEIN nastúpi už na svoj  3 zápas v ACB. Kde rovnako ako jeho protivník svoju premiéru v tejto organizácii zažil na turnaji Young Eagles, ale s číslovkou 16. Klein má vo svojej kariére doteraz priaznivé skóre 11 výhier a iba 2 prehry. Na posledy sa predstavil v hlavnom zápase večera na OKTAGONE 5 V Ostrave, kde v zápase večera porazil Mateja Kuznika. Klein je známy tým, že z 11 jeho výhier až 8 skončilo na submission , takže pravdepodobne môžeme od neho očakávať tvrdý boj na zemi.

A doteraz posledným potvrdením bojovníkom  zo Slovenska, ktorý  sa predstaví na tomto turnaji je Roland ČAMBAL,  ktorý sa predstaví proti kórejskému borcovi Jea Young Kimovi taktiež známemu ako MMA PANDA .

Tento Kórejský veterán, ktorý zápasí už od roku 2004, je zároveň šampiónom organizácie TOP FC a má na svojom konte nespočetne zápasov. Konkrétne 23 výhier 12 prehier a 2 zápasy skončili ako no contest.  Po svojej poslednej prehre na turnaji ACB 79 proti Rusovi Baysangurovi VAKHITOVI, kde prehral už v prvom kole na TKO. Si určite proti Rolandovi Čambalovi bude chcieť napraviť chuť a vrátiť sa na víťaznú šnúru.

Taktiež Roland Čambal po posledných 2 porážkach bude chcieť otočiť kartu na svoju stranu a zaknihovať konečne výhru a vylepšiť si svoje skóre, ktoré je momentálne 12 výhier  5 prehier 1 remíza a 1 zápas skončil ako no contest. Roland Čambal, ktorý sa v minulom roku predstavil na 3 turnajoch ACB, má z nich bohužiaľ nepriaznivú bilanciu 2 prehry a len 1 výhru. Ak sa mu teda podarí tento zápas vyhrať vyrovnal by svoju bilanciu na turnajoch ACB.

Bratislava sa môže tešiť na ďalší skvelý večer plný zápasov MMA s hviezdnym, či už domácim alebo zahraničným obsadením. A s hviezdou domácej scény Attilom Véghom v hlavnom zápase. Vy ktorý si tento večer nechcete nechať újsť máte ešte stále možnosť si zakúpiť lístky na Predpredaj.sk kde lístky začínajú na cene od 10€.

Všetci sa môžme tešiť na večer, ktorý znovu posunie Slovenskú scénu MMA na vyššiu úroveň.

Kategórie
ACB

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • ACB

  ACB 84 prvý krát na Slovensku – 1 časť

  Konkrétne 7.4 2018 príde na zimný štadión Ondreja Nepelu so svojim galavečerom organizácia ACB. Pre ACB to bude premiéra na území Slovenska. Konkrétne ACB s číslovkou 84 poskytne divákom veľkolepú...
 • ACB

  Roland Čambal – rozhovor

  Na úvod sa predstav povedz nám niečo o sebe, aké je tvoje aktuálne skóre? ,, Som Roland Čambal a tento týždeň (2.3.2018) budem mať 33 rokov. Som z Nových Zámkov,...
 • ACB

  Tomáš Malík – rozhovor

  Ahojte, zdravím všetkých fanúšikov Fight Portalu volám sa Tomáš Malík, mám 20 rokov, venujem sa MMA  4roky, trénujem v RSC Nové Zámky pod vedením Rolanda Čambala. Okrem MMA aj...