Oktagon MMA: Vémola vs Marpo

Oktagon MMA: Vémola vs Marpo
Money Peňáz. Ostravský démon Mikulášek, Vlado Moravčík, návrat Kotalíka a “Děčínská mlátička” 
Uspávač soupeřů “Money” Peňáz pozvedne své dlouhé KO paže proti pětinásobnému champovi 4 organizací Lohorému.
Milovaný i nenáviděný ostravský démon Mikulášek si to rozdá s Kotalíkem, který se po 3,5 letech vrací do OKTAGONU a na jehož titánskou sílu se nikdy nezapomnělo.
Nově motivovaný striker Paradeiser jde do boxerské přestřelky s postojářskou legendou legend a držitelem 11 světových a evropských titulů Vladem Moravčíkem.
A chybět nebude ani kráska z ringu Sedláčková. Profi boxerka a držitelka stříbrného pásu organizace WBC přezdívaná “Mlátička z Děčína” zatne pěsti proti polské válečnici Norek.
Predátor proti predátorovi:
“Bad Boy” Sivák vs. “Dánský žralok” Magard
Brutálním zápasem v klasickém boxu bude souboj nelítostných predátorů. Krvelačný “Dánský žralok” a šampion OKTAGONU Magard proti neporazitelnému zlatému českému “Bad boyovi” Sivákovi, držiteli nejcennějšího světového postojářského titulu WAKO PRO a šampionovi ČR v boxu.
Pirát vs. Petrášek
Bývalý šampion střední váhy “Pirát” Krištofič se ve své nejsilnější disciplíně – boxerském postoji – utká s novou “zlou” verzí Miloše Petráška. Mezi bojovníky se to již před zápasem pořádně vyostřilo. Můžeme se tak těšit na ostrou řežbu.

 

 

NSTAGRAM : @FIGHTPORTAL.EU

FACEBOOK : FIGHT PORTAL 

WEB : WWW.FIGHTPORTAL.EU

YOUTUBE : FIGHTPORTAL EU

 

TEXT AJ FOTOGRAFIE SÚ SÚČASŤOU A MAJETKOM FIGHT PORTAL MAGAZÍNU, A JE ZÁROVEŇ REDAKČNÝM OBSAHOM. PRI POUŽITÍ MÉDIÍ VO SVOJ PROSPECH, JE POTREBNÉ UDÁVAŤ ZDROJ.

Kategórie
OktagonAKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY