Pripútaný k lôžku si myslel, že už je koniec... Teraz sa vracia v plnej sile do O2 arény

Obľúbenec z prvej série show OKTAGON Výzva oznamuje veľký návrat! V klietke sa všetkým fanúšikom predstaví už 17.11. na turnaji OKTAGON 10 v pražskej O2 aréne a podľa slov to vyzerá, že sa fanúšikovia môžu tešiť na jeho absolútne najlepšiu verziu bojovníka.

Kariéru mu na rok a pol prerušilo nepríjemné zranenie, kvôli ktorému musel prekonať ťažké životné obdobie. Dokonca sa objavili aj myšlienky na koniec kariéry.

,, Dôvodom mojej dlhšej pauzy bolo nepríjemné zranenie chrbátu. Úprimne, boli aj myšlienky na ukončenie kariéry. Keď človek, pól roka leží pripútaný k posteli a nedokáže sa ani postaviť, tak to človeka napadne. Zranenie je už už ale chvalabohu preč. Ja som si uvedomil, čo je v živote podstatné a teraz z toho ťažím.”

Rok a pol nie je zrovna krátka doba a obzvlášť MMA išlo za tú dobu míľovými krokmi vpred. Že by však Fodor zmeškal niečo, čo sa kvality týka, to si rozhodne nemyslí.

zdroj . OKTAGON MMA

 

,, Level sa posunul maximálne tak v medializácií a popularite MMA. Možno sa celková úroveň dokonca zhoršila,pretože bojovníci sa teraz zaoberajú tým všetkým okolo, než samotným tréningom. Kto maká, maká stále. Pózery zosanú pózermi. Moja neaktivita bola čisto zápasová, trénovať -až na zmieňované obdobie- som neprestal. To, že ste ma nevideli na scéne, neznamená, že som stál a nezlepšoval sa. Každopádne je skvelé, že sa MMA dostalo z mini turnajov v telocvičniach do veľkých arén. Teraz mám na základe toho možnosť bojovať v O2 aréne pred veľa ľuďmi. Verejnosť nás konečne vníma a dokáže zaradiť. Za toto ,môžeme vďačiť hlavne Paľovi Nerudovi a celému OKTAGONU, ktorí pre to odviedli skvelú robotu a veľký kus práce.”

Pokrok talentovaného Fodora, môžeme očakávať na všetkých frontách.

,, Zlepšil som sa hlavne po psychickej stránke. Bude to po prvýkrát, čo pôjdem do zápasu 100%-tne pripravený a podľa mojich predstav. Ako po psychickej tak po fyzickej stránke.”

Ambiciózny František Fodor ta dolňuje elitnú posádu v čele so šampiónmi Tomášom Deákom a Attilom Véghom. Chýbať nebude ani miláčik publika Miloš Petrášek, super vyvrcholenie pyramídy weltrových váh KOZMA vs. BORÁROŠ alebo vyvrcholenie tretej série shohw OKTAGON Výzva.

Kategórie
AKTUALITY

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY