Boj o Bratislavu – Tomáš Drábik

V dnešnom článku Vám priblížime chystaný večer bojových športov, ktorý sa odohrá v Bratislave 19.5 pod názvom Boj o Bratislavu. Jedná sa o pokračovanie minuloročného podujatia Sídliskový boj. Jedná sa o menšie podujatie, ktoré je viacmenej zamerané na prezentáciu menej známych borcov, ale viac o podujatí nám prezradí už organizátor Tomáš Drábik .

 

 

 

Ahoj Tomáš  mohol by si našim čitateľom priblížiť večer bojových športov pod názvom Boj  o Bratislavu ?

,, Jedná sa o menší galavečer, kde chceme dať možnosť ukázať sa či už začínajúcim, alebo skúsenejším bojovníkom predviesť  sa na domácej pôde. Zápasia hlavne bojovníci z bratislavských klubov, či už medzi sebou, alebo so zápasníkmi z iných častí Slovenska.

O 16:00 začne predzápasová časť, kde sa v približne 10 zápasoch predstavia začínajúci borci.

Od 17:30 je na programe hlavná časť, kde uvidíme okolo 12 zápasov pod amatérskymi aj profi pravidlami.”

O koľký ročník podujatia sa jedná?

No prvýkrát sme také väčšie podujatie robili minulý rok v máji, ale pod názvom Sídliskový Boj a teraz v októbri sme názov turnaja zmenili na Boj o Bratislavu (večer bojových športov).”

V akých štýloch sa bude zápasiť ?

,, Uvidíte zápasy v boxe, thaiboxe a K1.”

Môžeme sa tešiť na nejaké zvučné mená ktoré sa tam divákom predstavia ?

,, Nemáme tam naplánovaný nejaký mega zápas, keďže všetko je závislé od financií, ktorých zatiaľ nie je veľa. Ale veľa bojovníkov ktorí na akcií budú zápasiť poznám a viem, že predvedú skvelé tvrdé  zápasy, ktoré sa budú divákom páčiť. Vždy sa snažíme štartovku urobiť tak, aby boli zápasy bojovné a atraktívne.”

Kde presne v Bratislave sa to odohrá ?

,, Akcia bude v Engerau aréne (hokejbalová hala) na Kopčianskej 14 v Bratislave.”

Bude možné sledovať zápasy aj Live formou streamu ?

,, Nie toto sme zatiaľ neriešili.”

Záujemcovia ktorí majú  záujem zakúpiť vstupenky v predpredaji, kde tak môžu urobiť ?

,, Lístky  ako aj VIP stoly je možne zakúpiť v priestoroch Box Clubu Ružinov 821, na Seberíniho ulici 14 v Bratislave,  alebo volať na tč. 0944364521.”

Koľko zápasov máte pre svojich fanúšikov pripravených ?

,, Ako som spomýnal cca 10 predzápasov a v hlavnej časti okolo 12 zápasov. Informácie o podujatí ako aj štartovku a všetky aktualizácie nájdeš na našom FB evente .”

Chcel by si niečo pre vašich aj našich fanúšikov v krátkosti odkázať ?

,, Príďte podporiť bojovníkov. Veľa z nich nechá v zápasoch srdce a bude sa na čo pozerať, to vám môžem sľúbiť.”

Kategórie
EVENT

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Boj o Bratislavu – zhrnutie gala večera

  V piatok 22. februára som sa zúčastnila divácky naozaj atraktívneho gala večera, ktorý nesie názov Boj o Bratislavu. Konal sa v Zrkadlovom háji, čo podujatiu dodalo, veľmi priaznivo, old shoolový nádych....
 • Boj o Bratislavu 2019 – Fotogaléria

  zdroj : www.martinfarkas.sk   zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj...
 • Boj o Bratislavu Sipoš vs Košík

  V nedávnom článku sme Vám predstavili prvú dvojicu z plánovanej akcie Boj o Bratislavu. Tentokrát Vám priblížime ďalšiu dvojku, ktorá sa nám predstaví pod plnými thajskými pravidlami. Pre menej...
 • Den bojovníků 21: New blood – FIGHT karta

    Early prelims 17:00 -60 kg 3×2 K-1 Kristián Bongilaj (JMFS Frýdek-Místek) vs. Vít Šafarčík (TB Rivals Opava) -74 kg 2×3 MMA Vilém Opach (JMFS Ostrava) vs. Lubo Mako...