Boj o Bratislavu – Tomáš Drábik

V dnešnom článku Vám priblížime chystaný večer bojových športov, ktorý sa odohrá v Bratislave 19.5 pod názvom Boj o Bratislavu. Jedná sa o pokračovanie minuloročného podujatia Sídliskový boj. Jedná sa o menšie podujatie, ktoré je viacmenej zamerané na prezentáciu menej známych borcov, ale viac o podujatí nám prezradí už organizátor Tomáš Drábik .

 

 

 

Ahoj Tomáš  mohol by si našim čitateľom priblížiť večer bojových športov pod názvom Boj  o Bratislavu ?

,, Jedná sa o menší galavečer, kde chceme dať možnosť ukázať sa či už začínajúcim, alebo skúsenejším bojovníkom predviesť  sa na domácej pôde. Zápasia hlavne bojovníci z bratislavských klubov, či už medzi sebou, alebo so zápasníkmi z iných častí Slovenska.

O 16:00 začne predzápasová časť, kde sa v približne 10 zápasoch predstavia začínajúci borci.

Od 17:30 je na programe hlavná časť, kde uvidíme okolo 12 zápasov pod amatérskymi aj profi pravidlami.”

O koľký ročník podujatia sa jedná?

No prvýkrát sme také väčšie podujatie robili minulý rok v máji, ale pod názvom Sídliskový Boj a teraz v októbri sme názov turnaja zmenili na Boj o Bratislavu (večer bojových športov).”

V akých štýloch sa bude zápasiť ?

,, Uvidíte zápasy v boxe, thaiboxe a K1.”

Môžeme sa tešiť na nejaké zvučné mená ktoré sa tam divákom predstavia ?

,, Nemáme tam naplánovaný nejaký mega zápas, keďže všetko je závislé od financií, ktorých zatiaľ nie je veľa. Ale veľa bojovníkov ktorí na akcií budú zápasiť poznám a viem, že predvedú skvelé tvrdé  zápasy, ktoré sa budú divákom páčiť. Vždy sa snažíme štartovku urobiť tak, aby boli zápasy bojovné a atraktívne.”

Kde presne v Bratislave sa to odohrá ?

,, Akcia bude v Engerau aréne (hokejbalová hala) na Kopčianskej 14 v Bratislave.”

Bude možné sledovať zápasy aj Live formou streamu ?

,, Nie toto sme zatiaľ neriešili.”

Záujemcovia ktorí majú  záujem zakúpiť vstupenky v predpredaji, kde tak môžu urobiť ?

,, Lístky  ako aj VIP stoly je možne zakúpiť v priestoroch Box Clubu Ružinov 821, na Seberíniho ulici 14 v Bratislave,  alebo volať na tč. 0944364521.”

Koľko zápasov máte pre svojich fanúšikov pripravených ?

,, Ako som spomýnal cca 10 predzápasov a v hlavnej časti okolo 12 zápasov. Informácie o podujatí ako aj štartovku a všetky aktualizácie nájdeš na našom FB evente .”

Chcel by si niečo pre vašich aj našich fanúšikov v krátkosti odkázať ?

,, Príďte podporiť bojovníkov. Veľa z nich nechá v zápasoch srdce a bude sa na čo pozerať, to vám môžem sľúbiť.”

Kategórie
EVENT

ZANECHAŤ KOMENTÁR

*

*

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
REKLAMA
LÍSTKY V PREDAJI

PODOBNÉ ČLÁNKY

 • Podujatia na Slovensku Jún, Júl 2021

  19.6.2021    Otvorené majstrovstvá Slovenska Muay Thai 19.6.2021    OKTAGON 26.6.2021   Majstrovstvá Slovenska Kickbox Poprad 26.6.2021   FINÁLE MAMMAL, Slovenská Amatérska MMA liga, “KTO BUDE ĎALŠÍ?” 3.7.2021      Trnavský...
 • Boj o Bratislavu – zhrnutie gala večera

  V piatok 22. februára som sa zúčastnila divácky naozaj atraktívneho gala večera, ktorý nesie názov Boj o Bratislavu. Konal sa v Zrkadlovom háji, čo podujatiu dodalo, veľmi priaznivo, old shoolový nádych....
 • Boj o Bratislavu 2019 – Fotogaléria

  zdroj : www.martinfarkas.sk   zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj : www.martinfarkas.sk zdroj...
 • Boj o Bratislavu Sipoš vs Košík

  V nedávnom článku sme Vám predstavili prvú dvojicu z plánovanej akcie Boj o Bratislavu. Tentokrát Vám priblížime ďalšiu dvojku, ktorá sa nám predstaví pod plnými thajskými pravidlami. Pre menej...